Ylli i ri i Instagramit

Është një ndër blogeret më aktive në
rrjetet sociale, ku “konkurron” rivalet
me hiret e saj, që i kanë
grumbulluar mbi 3 milionë ndjekës
në Instagram dhe hapësirë në
mediat rozë.
Bëhet fjalë për Katya Elise Henry, që
linjat e veta thotë se përveç
dhuratës së natyrës, janë edhe falë
punës së palodhshme në palestër.
Profesioni fillestar i saj është
instruktore palestre, ndërsa
ëndërrron që të përfshihet në
industrinë e modës, ëndërr që me
gjasa do të realizohet.

Share on Google Plus

About albania wap

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 comments: