Seks gjatë masazhit, arrestohet pronarja e qendrës estetike me tre klientë në Tiranë

Nje qender estetike ishte kthyer ne
baze prostitucioni ne Tirane. Policia
tha se ka arrestuar pronaren e
qendres dhe ka proceduar
disakliente dhe vajza qe kryenin
prostitucion aty.
“Shfrytëzonte ambjentet e SPA
(qendër estetike , masazh )për
prostitucion, arrestohet 1 shtetase,
proçedohen 5 shtetas të tjerë në
gjëndje të lirë”, thekson policia.
Sipas saj, më datë 10.02.2017
Specialistët e Sektorit të Trafiqeve
pranë Drejtorisë Vendore të Policisë
Tiranë kanë bërë të mundur
arrestimin në flagrancë të shtetases:
-E. I,38 vjeçe, banuese në Tiranë,
(pronare e ambjentit të SPA)
Si dhe ndiqen në gjëndje të lirë
shtetasit:
-A. B, 21 vjeçe, banuese në Tiranë,
(punëtore)
-V. Ç., 14 vjeçe, banuese në Tiranë,
(punëtore)
-B. D., 42 vjeçe, banuese në Tiranë.
-M. I., 32 vjeç, shtetas turk, banues
Tiranë(klient)
-G. R., 40 vjeç, banues në Tiranë
(klient)
-R.G., 30 vjeç,shtetas turk (klient)
Arrestimi i kësaj shtetaseje u bë pasi
nga informacionet e marra në rrugë
operative në ambjentet e një Qendre
estetike, ku një shërbim ishte dhe
masazhi dyshohej se këtë ambjent e
përdornin përveç shërbimeve të
masazhit por edhe të ushtrohej
prostitucion kundrejt pagesave
ekstra masazhit.
Shtetësja I. E , pronarja e kësaj
qendre dyshohet se organizonte
punën në kamuflimin e masazheve
ku kishte si objekt pune dhe
marrdhënien seksuale në forma të
ndryshme ndërmjet punonjësve dhe
klienteve, aktivitet ky që ushtrohej
që prej 8 muajsh, ku dhomat ishin
përshtatur si qëndër masazhi.
Materialet i’u kaluan Prokurorisë
pranë Gjykatës së Shkallës së Parë
Tiranë për veprat penale të
“Shfrytëzim prostitucioni dhe mbajtje
të ambientit për prostitucion”
parashikuar nga Nenet 114dhe 115
të Kodit Penal.

Share on Google Plus

About albania wap

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 comments: