Moti i keq në vend, rrëshqitje gurësh dhe dherash në rrugën e Valbonës

Shirat e dendura në të gjithë vendin
kanë sjellë probleme në rrugën e
Valbonës. Mësohet se kjo rrugë
është bllokuar. Moti keq ka
shkaktuar rrëshqitje gurësh dhe
dherash, duke e bërë rrugën të
rrezikshme për të kaluar.


Share on Google Plus

About albania wap

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 comments: