Facebook serisht pribleme ne mbar globin.

S humë përdorues janë dyndur në
“Twitter” për të shprehur
frustrimin e krijuar nga
problemet me Facebook-un,
aplikacioni i të cilit i ka detyruar të
dalin me forcë nga llogaritë e tyre
duke mos i lejuar më pas të kenë
akses.
Problemi mesa duket ka ndodhur
rreth orën 13:00 pm ET, dhe një nga
përdoruesit pretendon se ky problem
po prek miliona përdorues në të
gjithë botën, informon albeu.
Kjo është hera e dytë brenda javës
që gjigandi i rrjeteve sociale,
Facebook ka hasur në probleme.

Share on Google Plus

About albania wap

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 comments: