Nuk ka dyshim se Kim Kardashian me ditë të tëra i planifikon daljet dhe përgatitjet e saja për parakalimin në tepihun e kuq.

Dhe derisa fytyra e saj gjithmonë
duket mahnitëse falë artistit të
makijazhit, Mario Dedivanovic,
shqiptari i njohur ka treguar se
puna e tij ka të bëjë me gjithë
fizikun e yllit të famshëm.
Artisti shqiptar i makijazhit e ka
fatin ta prekë Kimin
Ai i ka publikuar disa imazhe ku
tregonte për rregullimin që i kishte
bërë 36-vjeçares për pjesëmarrjen
në evenimentin e MTV VMA.
Si pjesë e punës së tij, stilisti nga
Mali i Zi i ka prekur edhe zonat më
intime të Kim – njofton Telegrafi.
Duke u kujdesur për zonat intime
Në fotografi, ai shfaqet duke u
kujdesur për këmbët e bukuroshes,
të pasmet dhe për zonën intime.
“Desha të shpërndaja disa fotografi
nga prapaskena e dukjeve të mia të
preferuara që kemi bërë në vitin
2016”.
Punë e rëndë…
“Këtu mund të shihni paksa nga ajo
që ndodh në realitet para një
daljeje në tepihun e kuq. Kur një
femër ka nevojë për makijazh
trupor, unë duhet të punoj. Punë e
vështirë”, ka thënë ai me shaka.

Share on Google Plus

About albania wap

    Blogger Comment
    Facebook Comment

1 comments:

Anonymous said...

thats is anoyng