Një bukuroshe si kjo nuk e vuan ndarjen

Ross Worsëick i dha fund lidhjes nga i dashuri i saj  muajin e kaluar, por duket se për Jasmin Walia, ylli i TOËIE, gjithçka tashmë ka kaluar dhe ajo lidhje i përket së shkuarës.
Bukuroshja 26-vjeçare është fotografuar të martën në një pishinë në Ibiza, ku duket sikur ka dashur t’i tregojë të ish-të dashurit të saj se çfarë ai ka humbur.
Ross mbante veshur bikini dy ngjyrëshe, ndërsa duket magjepsëse me format e sa
Share on Google Plus

About albania wap

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 comments: