Kristjana Saxobeat “kërcënon” Noizyn: Të të vij turp që …!

Flajët ofenduese që reperi shqiptar Noizy tha tek ‘Zonë e Lirë’ për Kristjana Saxobeat, kanë shkaktuar reagime të ashpra.
Ka qenë nëna e Kristjanës por edhe vetë ajo që kanë ofenduar më pas Noizyn. Ish-e dashura e Noizyt ‘kërcenon’ reperin duke i thënë se di shumë për të dhe mund të flasë.
“Me kete postim te shkurter dua ti them Zinjos qe duhet ti vij turp qe del e shan nje femer mbi te gjitha ne televizion me etiketim te cilin nuk i shkon ti perdori vet si Artist qe eshte . Mua ktu me ke meqe se dike ku jam. Une nuk jam fshehur , i dashur . Une personalisht kurr nuk e kam ofenduar perkundrazi kam mohuar gjithcka. Une mund te flas shume me teper per te dhe e di shume mir por nuk dua ta zgjase . Kam me gjera interesante me thene ne lidhje me te. I ke sms ne Instagram o Noizy se une i kam”, shkruan Kristjana në Facebook.
Share on Google Plus

About albania wap

    Blogger Comment
    Facebook Comment