Policja rrugore, shoferit: Vendos rripin e sigurimit, ndryshe del në Komision

<iframe width="620" height="360" src="https://www.youtube.com/embed/1CHG6FHSk-o" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Nje efektive e policise rrugore filmohet nga kamerat e trupit te punonjesve te policise teksa keshillon nje drejtues mjeti te vendose rripin e sigurimit pasi ndryshe rrezikon te dale ne komision. Videoja eshte publikuar nga policia e shtetit. Nga janari i ketij viti mos-vendosja e rripit te sigurimit ndeshkohet nga 50-150 mije leke gjobe dhe dalje ne komision te drejtorise se qarkullimit rrugor ne Qark ne lidhje me patenten.
Share on Google Plus

About albania wap

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 comments: