Policia zbulon parcelë kanabisi në Shkodër, arrestohen dy kultivuesit

Dy persona janë arrestuar në Shkodër ditën e dielë me akuzën e kultivimit të bimëve narkotike.Të arrestuarit janë Pal Pepaj, 37 vjeç, banues në fshatin Grudë e Re dhe Lazër Lumi, 52 vjeç, banues në fshatin Vilë.Policia, në afërsi të një banese në fshatin Vilë gjeti një serrë të mbjellë me 1050 kubikë me filiza kanabisi.Policia gjeti edhe një armë zjarri dhe municion.

Share on Google Plus

About albania wap

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 comments: