Hakmarrja E Ilir Beqjas Me Zerin e Amerikes

Sapo e pa korrespondentin e Zërit të Amerikësnë korridorin e spitalit të Shkodrës, Ilir Beqja e dalloi menjëherë mes të tjerëve.Duhet t’i ketë shkuar ndërmend, ai turpërim publik në studiot e Zërit të Amerikës, në Washington. “Koha juaj mbaroi”, fjalia që i dha fund pallavrave të ministrit, u transmetua me zell nga të gjitha mediat në Tiranë, duke u kthyer menjëherë në shprehjen e ditës. Shikoni në videon më poshtë, sesi ministri hakërrehet ndaj korrespondentit të Zërit të Amerikës, Pëllumb Sulo. E thërret në emër, duke e veçuar mes gazetarëve të tjerë. I bën presion, me një ton arrogant, duke e pyetur disa herë: Të është trashur zëri?Pas kësaj, gardistët dhe policët e tjerë në spital janë gati. Shënjestrojnë menjëherë “të pabindurin” dhe e nxjerrin jashtë.

Share on Google Plus

About albania wap

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 comments: