Elisabetta Gregoraci ndez pasionin në dhomën e gjumit

Elisabetta Gregoraci di si të mbajë të gjallë zjarrin në dhomën e gjumit. Bashkëshortja e Flavio Briatore është shfaqur me një këmishe të zezë seksi duke treguar gjoksin zbuluar. Artistja dhe prezantuesja është shfaqur seksi dhe shume provokuese.


Share on Google Plus

About albania wap

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 comments: