Durrës, pi helm, tenton vetëhelmimin 17-vjecarja

Nje vajze e re tentoi t’i japë fund jetës duke u vetëhelmuar me ilaçe adoleshentja nga qyteti iDurrësit.Sipas policise, shtetasja 17-vjeçare A.C për fat të mirë ajo është gjetur në kohë dhe tani ndodhet nën kujdesin e mjekëve të spitalit të Tiranës.Nga burime zyrtare bëhet me dije se shkak për këtë veprim kryer në një gjendje të rënduar psikologjike është bërë ikja e nënës së saj në shtetin italian prej tre muajsh.Vajza jetonte me babain dhe vëllezërit. Lidhja engushtë me nënën ka bërë që ajo të mos e përballojë dot distancën dhe ka ndërmarrë këtë veprim.


Share on Google Plus

About albania wap

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 comments: