Ngacmon të miturën në ashensor, arrestohet i moshuari në Tiranë

Nje i moshuar u arrestua ne Tirane me
akuzen e ngacmimit seksual ndaj nje te
miture.
Ngjarja mesohet se ka ndodhur Në një
pallat në rrugën Jordan Misja në Tiranë,
një i moshuar ka ngacmuar seksualisht një
vajzë 30 vjeçare.
Sipas policise, krimi ka ndodhur ditën e
djeshme, teksa policia ka arrestuar në
flagrancë të moshuarin 62 vjeçar me
inicialet E.L .
Momenti i ngacmimit seksual ka ndodhur
në çastin kur i moshuari dhe e reja po
prisnin ashensorin e pallatit, në katin e
parë të ndërtesës.
Pasi kanë marrë ashensorin, i moshuari ka
nisur të ngacmojë seksualisht fqinjën e tij.
E reja ka dalë menjëherë nga ashensori
dhe ka lajmëruar policinë e cila ka kapur
më pas të moshuarin


Share on Google Plus

About albania wap

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 comments: