Durrës, plagoset me thikë oficeri i Antidrogës

Plagoset me thike nje efektiv policie ne Durres.Sami Gjyzeli, 56 vjec, oficer i Antidroges eshte qelluar me thike.Mesohet se ngjarja ka ndodhur ne afersi te baneses se efektivit te policise.Deshmitaret kane thene se nje person i maskuar dhe me motor ka qelluar me thike policin.Sipas te dhenave nga policia e Durresit, oficerieshte derguar ne spital ku ndodhet jashte rrezikut per jeten.Besohet se ai ka nderhyre ne nje konflikt dhe me pas eshte qelluar me thike nga persona ende te pa identifikuar qe mendohet se kane qene te maskuar.Sipas policise, motivi i ngjarjes ka lidhje me detyren e oficerit te antidroges.


Share on Google Plus

About albania wap

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 comments: