Ja si duket Miriam Cani në fund të shtatzënisë, babai i saj publikon foto

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani janë një ndër çiftet më të dashura të showbiz-it shqiptar. Dy këngëtarët janë në pritje të fëmijës së tyre të parë, dhe për këtë arsye janë larguar për pak kohë nga vëmendja e publikut dhe mediave, për të kaluar në qetësi javët e fundit të shtatzënisë.Aktualisht Miriami ndodhet në Gjermani pranë familjes së saj dhe aty do të qëndrojë deri kur të vijë në jetë vajza. Vetë këngëtarja ka publikuar shpesh fotonë rrjetet sociale, por pa treguar barkun.Ndërkohë babai i saj ka publikuar një fotografi me të bijën, ku Miriami duket emrekullueshme, me barkun e rrumbullakosur.

Share on Google Plus

About albania wap

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 comments: