Policia: 10 mijë euro për zbulimin e autorit të atentatit tëmbrëmshëm

Policia e Tiranës ka vendosur në dispozicion shumën prej 10 mijë eurosh për personat që japin informacion për autorin apo autorët e atentatit të mbrëmshëm pranë lulishtes "1 Maji", me 2 të vrarë dhe 1 të plagosur. Për çdoinformacion numri i kontaktit është 069 41 15 502. Policia garanton ruajtjen e anonimatit për çdo person që do të japë informacion.


Share on Google Plus

About albania wap

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 comments: