Plagosja me armë e 35-vjecares në Shkodër, policia: Ja si ndodhi ngjarja

Policia e Shkodres ka sqaruar ngjarjen e ndodhur mbremjen e djeshme ku ka mbetur e plagosur me arme nje shtetase 35-vjecare.Sic thote policia, plagosja e te demtuares mendohet se ka ndodhur si pasoje e nje plumbi qorr.Burimet zyrtare thane se më datë 01.10.2015, rreth ores 20.25 ne Spitalin Rajonal Shkoder, ka shkuar e plagosur dhe dyshohet me arme zjarri ne shpatull (nga nje plumb qorr) shtetesja M. P., 35 vjeçe, banuesene Laç Vau-Dejes Bashkia Vau-Dejes Shkoder.Policia ka bere me dije se kjo shtetase eshte jashte rrezikut per jeten. Policia ka njoftur gjithashtu se veprimet po kryhen me grup hetimor, ndersa në perfundim do të jepetet nje informacionin përfundimtar.


Share on Google Plus

About albania wap

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 comments: