Kap burrin duke e tradhëtuar, gruaja i vë zjarrin tek organi gjenital

Një burrë nxori një mësim të mirë pasi tradhtoi partneren e tij: të mos lërë kurrë të pambrojtur “armën e krimit”.Pasi mesoi se i dashuri e kishte tradhtuar me një kolegen e saj, një grua vendosi që të merrte hak duke i vënë flakën mbathjeve që kishte veshur partneri gjatë kohës që ai ishte në gjumë. Për t’ia bërë me dije botës mbarë, ajo e regjistroi këtë agresion.Në videon 30-sekondëshe, shihet se si gruaja i hedh açeton tek mbathjet dhe me çakmak i vë zjarrin. Brenda sekondës, burri zgjohet duke ulëritur.“Më tradhton me kolegen time dhe mendove se nuk do e merrja vesh? Mblidh gjërat e tua dhe zhduku nga këtu”, dëgjohet të thotë gruaja në video.

Share on Google Plus

About albania wap

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 comments: