Scanim te plot nga trendmicro mundesuar nga facebook

Pershendetje kushdo nga ju qe ka hasur problem ne kycje nga facebook ku facebook mund te ket detektuar nje program malware ne pc tuaj dhe ju jep nje program qe ta shkarkoni qe te beni nje skanim te tij dhe te gjitha skedat e kqija mund te fshihen , kliko me posht per ta shkarkuar===>>DOWNLOAD
Share on Google Plus

About albania wap

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 comments: