Kavajë, makina përplas për vdekje këmbësorin

Një aksident me pasojë vdekjen e një këmbësori ka ndodhur vetëm pak minuta më parë në qytetin e Kavajës.Burime nga policia bëjnë me dije se viktima është identifikuar si 70-vjeçari B. Allabej, i cili dyshohet se i ka dalë përpara mjetit me targë të Kuçovës.Allabej i ka prerë rrugën automjetit në autostradë dhe si pasojë e përplasjes ai ka ndërruar jetë.


Share on Google Plus

About albania wap

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 comments: