Rinis përplasja, Kosta sulmon Arben Ahmetajn

Rinis përplasja brenda PS për kandidimet në zonën e Gjirokastrës dhe Përmetit.Sherri i nisur përpara zgjedhjeve është rikthyer sërish.Deputeti socialist, Vladimir Kosta, ka sulmuar ministrin Arben Ahmetaj si të paaftë.“Një fatkeqësi e madhe i ka rënë PS -së në qarkun e Gjirokastrës që kordinator politik ka të paaftin Arben Ahmetaj!”shkruan Kosta në FB.Përpara zgjedhjeve, Kosta ishte kundër rikandidimit të Gilberto Jaçes në Përmet, madje paralajmëroi largimin nga PS.Jaçe u rikandidua dhe humbi thellë.

Share on Google Plus

About albania wap

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 comments: